Nometnes pedagogi

! Šī sadaļa tiks papildināta !


SINDIJA GRĒNA, ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista vieglatlētikas vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikācijas. Strādā Smiltenes Bērnu un Jaunatnes sporta skolā par vieglatlētikas treneri. Un ir ieguvusi bērnu un nometņu vadītāja apliecību.

Moto: Negaidi līdz pāries negaiss, iemācies dejot lietū!

INGARS GRĒNS, ieguvis profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista vieglatlētikas vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikācijas. Strādā Smiltenes Bērnu un Jaunatnes sporta skolā par vieglatlētikas treneri. Ir ieguvis bērnu un nometņu vadītāja apliecību.

   Moto: Neviena diena bez kustībām!

LINDA SĪMANE, ieguvusi profesionālo bakalauru bērnu māsas specialitātē. Iegūts ārstnieciskās masāžas diploms. Strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā un Bērnu veselības centrā par bērnu māsu.

Moto: Nekad nepadoties!
SANITA CERIŅA, deju un ritmikas skolotāja ar augstāko izglītību. 

Strādā Cēsu internātpamatskolā-attīstības centā.

Moto: kustībā ir dzīvība.


INETA KROMANE, maģistra grāds pedagoģijā un pieredze darbā ar dažāda vecuma bērniem un pusaudžiem.
Metodiķe un Ekoskolas koordinatore Cēsu 5. pirmsskolā. Intereses: vides izglītība, veselīgs dzīvesveids, floristika. 

Moto: izkāpiet vienu soli ārpus savas komforta zonas!KĀRLIS KROMANS, šobrīd studē ekonomiku, mācībās smēlies pieredzi dzīvojot Spānijā, Slovākijā un Lielbritānijā. Patīk apceļot pasauli, kāpt kalnos un doties jaunos piedzīvojumus uz katra soļa.


 Moto: Dzīve ir 10% tas kas notiek ar tevi un 90% kā tu uz to reaģē.EDGARS MATUKS, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas students programmā "Sporta zinātne". Treneris džudo klubā ''Dinamo LAT''(Valkā un Smiltenē), sporta skolotājs Valkas Jāņa Cimzes Ģimnāzijā. Ikdienā strādā ar bērniem no četru gadu vecuma līdz pat vidusskolas vecumam.ADRIĀNA LAURA KLAVINIUSA, absolvējusi vidusskolu un sporta skolā vieglatlētikas nodaļu.

Meitene, kas ir gatava jauniem piedzīvojumiem! Moto : Ir dienas, kad padodoties ir aizliegts.


ALISE BLĀĶE, absolvējusi Valmieras Mākslas vidusskolu ar kvalifikāciju - Interjera dizaina speciālists. 

Ieinteresēta radīt ko jaunu un iespējams nebijušu.


Moto - ar radošu prātu iziesi no jebkuras situācijas jeb labāk skanētu / radošs prāts dzīvē vienmēr palīdzēs.
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .